HomeContact
Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie
TU JESTEŚMY

kalendarz szkolny

e-podręczniki

Dyplomy 2015/2016

Dyplomy 2014/2015

Dyplomy 2013/2014

Dyplomy 2012/2013

Bierzemy udział

PowitanieSzkoła z klasą 2.0

W październiku bieżącego roku szkolnego Pan dyrektor Bogusław Marek, koordynator Irena Golonka oraz nauczyciele: Alicja Bańbor, Stanisław Jarmuła, Katarzyna Dziekan–Kozioł, Anna Kaczówka i Czesława Obara przystąpili do czwartej edycji programu Szkoła z klasą 2.0.

Jego głównym celem jest kształtowanie u uczniów umiejętności odpowiedzialnego korzystania z internetu oraz twórczego wykorzystywania nowych technologii w skutecznym nauczaniu i uczeniu się. Program pomaga rozwijać umiejętności samodzielnego myślenia, odpowiedzialnego korzystania ze źródeł oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Każdy nauczyciel - uczestnik programu - zorganizuje debatę klasową, której celem będzie wstępne opracowanie zasad korzystania z technologii komunikacyjno - informacyjnych w nauczaniu i uczeniu się. Nauczyciele przygotują również projekty edukacyjne, wykorzystując nowe technologie informacyjne. Swoje osiągnięcia oraz wspólnie wypracowany kodeks przedstawią w czacie Szkolnego Festiwalu 2.0, który odbędzie się w czerwcu 2014 r.

Szkoła z Klasą to ogólnopolska akcja edukacyjna prowadzona od 2002 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą”.

Wizytówka naszej szkoły

Spotkanie otwierające >>>

Konspekt lekcji >>>

Debata szkolna >>>

Zdjęcia z debaty szkolnej >>>

Przyjęty Kodeks 2.0 >>>

Szkolny Festiwal Projektów - harmonogram >>>

Szkolny Festiwal Projektów >>>

Szkolny Festiwal Projektów - zdjęcia >>>

Podsumowanie >>>